eTwinning konference Portugālē 2013

Šis sertifikāts apliecina manu dalību eTwinning ikgadējā konferencē 2013.gada 14.-16.martā Lisabonā, Portugālē.

Šis Eiropas pilsoņa foto tapis eTwinning projektu stendu - izstādes apmeklējuma laikā. Šī izstāde bija viena no konferences aktivitātēm.

Konferencē iegūtais:
·         Piedalījos visās konferences aktivitātēs, t.sk., trijās darba grupās – par vēstnieku darbu, komandas veidošanu un mācīšanos caur eTwinning; kā veiksmīgi sadarboties ar ļoti daudziem projekta partneriem; eTwinning dabaszinību skolotājiem - Scientix iespējas, pieredzes apmaiņa un jaunu ideju ģenerēšana.

·         Iepazinos ar izstādi, citu valstu projektiem, piedalījos izstāžu laikā organizētajās aktivitātēs.

·         Aktīvi komunicēju ar citiem skolotājiem ar mērķi nodibināt kontaktus eTwinning vai citiem projektiem. Tā kā iepriekš biju sagatavojusi īpašas A5 formāta (ielaminētu) informācijas lapas par savu skolu (ar foto), uzdāvināju tās dalībniekiem, ar kuriem vairāk komunicēju, kā arī tiem, ar kuriem jau iepriekš es biju tikusies citā eTwinning projektā vai Eiropas līmeņa aktivitātē.

·         Bija prieks beidzot arī klātienē tikties ar iepriekšējā eTwinning projekta partneri Michael Purves no Skotijas, ar kuru kopā mums bija projekts 2009./2010.m.g., kad tika uzņemta filma eTwinning, A Bridge Between European Schools.
  • Izmantoju izdevību un pēc konferences satikos ar skolotāju no Portugāles (pilsēta Seixal, netālu no Lisabonas), ar kuru kopā esmu iesniegusi Comenius projektu. Apspriedām iespēju dibināt eTwinning projektu, kam par pamatu būtu idejas no Comenius projekta. Skolotājai nav eTwinning un Comenius projektu pieredzes.
·         Satikos ar Lisabonas nacionālās aģentūras darbiniekiem, kuri savukārt iepazīstināja mani ar eTwinning vēstnieci (Izabella) no Portugāles.
  • Tā kā šogad esmu uzsākusi virtuālos kursus eTwinning vēstniekiem Eiropas līmenī, kurus vada Rute Baptista (Centrālais atbalsta dienests), iepazinos klātienē ar viņu, kā arī ar Anne Guileran, jo viņa kursu sākumā uzrunāja mūs un vada arī nodarbības. Uzdāvināju arī viņām informācijas lapu, pildspalvu ar Amatas novada uzrakstu un „Laimas” šokolādīti. Man bija patiess prieks klātienē satikt un uzrunāt viņas, jo komunikācija internetā ir viens, bet kaut īsu brīdi satikt un „pārmīt” dažus vārdus klātienē, pavisam kas cits. Kursu forumā ieminējāmies, ka varētu satikties Lisabonā, ja kāds piedalīsies konferencē. Domāju, ka šī iespēja bija jāizmanto, kas arī lieliski izdevās.Apliecinājums, ka biju darba grupā :). Darba grupa pie Michael Purves no Skotijas, ar kuru kopā mums (un vēl Francijai) 2009./2010.m.g. bija ļoti interesants eTwinning projekts un kura laikā tapa pirmā filma Eiropā par eTwinning projektiem. Filma šeit: http://vimeo.com/38373662Fotomirkļi no konferences:

1.diena


 Konferences atklāšana


Piedaloties izstādes aktivitātēs - kopā ar skolotājām no Turcijas

Iespējas ...

... projektiem


2.diena

Darba grupā eTwinning for Science teachers 

Interesanti - nav iezīmēts nekas Latvijā :(

Te var atrast visādus resursus un ne tikai

Darba grupā The role of Ambassadors as leadres of changeDarba grupā Managing Multipartner Projects - Lessons from Schoolovision - pie Michael Purves, ar kuru mūsu skolai arī bija eTwinning projekts 2010.

 Citas aktivitātes konferencē 

Atkal laiks izstādeiEs arī piedalījos aktivitātēs, ko organizēja izstādes laikā ... fotografēju citus, kamēr viņiem uzdeva jautājumus, gaidīju savu kārtu  :)

Gala dinner - svinīgās vakariņas ar smalkiem ēdieniem, mūziku - tradicionālo FADO, dejām.
Foto ar Lieni no Jūrmalas

Latvijas pārstāvji - es fotografēju

Es ar Lieni un Ingūnu 

3.diena


Skats no viesnīcas logaKonferences noslēguma sesija


Latvijas delegācija

Ar Izabelle no Portugāles