eTwinning konference Budapeštā, 2011.

No 31.marta līdz 2.aprīlim Budapeštā (Ungārija) notika eTwinning gadskārtējā konference. 2011.gada konferencē piedalījās vairāk kā 500 skolotāju un 120 skolnieku no 31 valsts.
eTwinning gadskārtējā konference Budapeštā ir nozīmīgs un nepieciešams gadskārtējs pasākums.

Šādas tikšanās ir balva par mācību gada laikā ieguldīto darbu, kas, lai gan notiek mācību darba ietvaros, tomēr prasa papildus laiku, iedziļināšanos un plašāku skatu uz standarta mācību vielu un skolnieku motivāciju.

Budapeštas konference – tā bija iespēja gūt radošu impulsu, dalīties pieredzē un satikt līdzīgi domājošus – radošus un jaunām tehnoloģijām un komunikācijām atvērtus skolotājus, gūt jaunas idejas un, kas arī ir ļoti nozīmīgi - apzināt sava darba vērtību Eiropas kontekstā”.


eTwinning ir Eiropas Komisijas Lifelong Learning programmas apakšprogramma, kas tika izveidota 2004.gadā ar mērķi organizēt sadarbību starp Eiropas skolām, kopīgi realizējot projektus mācību procesa ietvaros ar IKT (informācijas un komunikāciju tehnoloģijas) palīdzību.
Sadarbība etwinning projektos attīsta savstarpējās komunikācijas iespējas, motivē skolniekus apgūt svešvalodas, skolotājiem veicina profesionālo attīstību.
Tā arī ir iespēja saņemt atzinību par darba kvalitāti.